Firma SINKOS Sp. z o.o. wywodzi się z założonej w roku 1992 spółki BUD-REM Sp.j. L. Dziurleja i od 2008r działa zarówno pod starą jak i pod nową nazwą.

Firma specjalizuje się w produkcji i montażu urządzeń technologicznych ze stali kwasoodpornych i zwykłych.SINKOS wykonuje przemysłowe zbiorniki ciśnieniowe i bezciśnieniowe, ruociągi technologiczne, konstrukcje stalowe oraz instalacje przemysłowe różnego typu. Urządzenia wytwarzane przez SINKOS wykorzystywane są w przemyśle ochrony środowiska (np. przemysłowe beztlenowe oczyszczalnie ścieków, suszarnie osadów poprocesowych z oczyszczalni, stacje uzdatniania wody, urządzenia oczyszczania spalin elektrowni węglowych), paliwowym (np. zbiorniki baz paliwowych), spożywczym (np. zbiorniki wody termicznej procesu pasteryzacji), chemicznym (reaktory ciśnieniowe, mieszalniki, zbiorniki magazynowe produktu), farmaceutycznym i in.

Zatrudniamy wykwalifikowany personel. Nasi spawacze posiadają uprwnienia do spawania metali metodami 135, 136 i 141, potwierdzone certyfikatami UDT, TÜV, PRS.

Nasza firm posiada własne 2,5h hektarowe zaplecze wytwórcze, hale produkcyjne i sprzęt techniczny do spawania i cięcia stali wysokostopowych, własny sprzęt transportowy i żurawie o udźwigu do 80T oraz własne zaplecze montażowe w Porcie Barkowym w Policach, co umożliwia transport wodny wyprodukowanych konstrukcji.

Firma wdrożyła Zintegrowany System Zarządzania zgodny z normami PN-EN ISO9001, PN_EN ISO3834, PN_EN1090 certyfikowany przez UDT-CERT

company_photo1
company_photo2
company_photo3