Dane kontaktowe:

SINKOS Sp. z o.o.

ul. Piotra i Pawła 45d

72-015 Police

tel. +48 91 424 41 80
fax +48 91 424 41 99

 

Dyrektor Zarządzający

 Leon Dziurleja

Dyrektor Ekonomiczny

Agata Duber

 

Dyrektor Produkcji
Dyrektor ds. Marketingu i Kontraktowania
Mieczysław Łapko E-mail: m.lapko@sinkos.pl
Tel. +48 91 424 41 93
Sławomir Sobolewski E-mail: s.sobolewski@sinkos.pl
Tel. +48 91 424 41 84

 

Zastępca Dyrektora Produkcji Asystent Zarządu
Przemysław Zobel E-mail: p.zobel@sinkos.pl
Tel. +48 91 424 41 91
Monika Kaczorowska
E-mail: m.kaczorowska@sinkos.pl
Tel.  +48 91 424 41 86

 

Główny spawalnik i kontrola jakości Specjalista ds. antykorozji
Jacek Ozimek
E-mail: j.ozimek@sinkos.pl
Tel. +48 91 42 44 198
Maciej Kurtyka E-mail: m.kurtyka@sinkos.pl
Tel. +48 91 42 44 185

 

Pełnomocnik ds. ISO Technolog / Utrzymanie ruchu
Roman Andrzejczak
E-mail: roman.andrzejczak@sinkos.pl
Tel. +48 91 42 44 195
Piotr Bisztyga
E-mail: p.bisztyga@sinkos.pl
Tel. +48 91 42 44 185

 

Technolog Technolog
 Mirosław Kochański E-mail: m.kochanski@sinkos.pl
Tel. +48 91 424 41 92
Marek Strzyżewski
E-mail: m.strzyzewski@sinkos.pl
Tel. +48 91 42 44 189

 

Kadry i płace Główna księgowa
Bożena Karpińska
E-mail: b.karpinska@sinkos.pl
Tel. +48 91 42 44 188
Sylwia Balicka
E-mail: s.balicka@sinkos.pl
Tel. +48 91 42 44 186

 

BHP Informatyk
Nina Bielecka
E-mail: n.bielecka@sinkos.pl
Tel.  +48 91 424 41 85
Ireneusz Kaczmara
E-mail: i.kaczmara@sinkos.pl

 

KRS

Rejestr Przedsiębiorców prowadzony przez Sąd Rejonowy w Szczecinie

XIII Wydział Gospodarczy numerem KRS 0000287381

NIP REGON PKD
851-30-36-220 320413622 2871Z

 

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko *:

Adres e-mail *:

Numer telefonu *:

Treść wiadomości *:

Lokalizacja