Targi w Szwajcarii

Firma SINKOS uczestniczyła jako wystawca w targach Swiss T-Fairs w Moutier w Szwajcarii. Były to targi związane z automatyką w przemyśle. SINKOS przedstawiał swój zautomatyzowany sposób budowy zbiorników stalowych.

Targi w Norwegii

Firma SINKOS uczestniczyła jako wystawca na targach Nor-Shipping w Oslo. W targach brały udział przedsiębiorstwa z całego świata, specjalizujące się w produkcji dla branży morskiej. SINKOS prezentował konstrukcje offshore.Są to największe branżowe targi w Norwegii.

Spotkania promocyjne w Norwegii

Firma SINKOS uczestniczyła w spotkaniach biznesowo – promocyjnych, które odbyły się e Stavanger i w Oslo z wybranymi klientami z branży konstrukcji stalowych. Dodatkowo w Stavanger firma SINKOS wzięła udział w odbywających się co roku targach Offshore.

Spotkania promocyjne w Szwajcarii

SINKOS wziął udział w spotkaniach biznesowych na terenie Szwajcarii, w Aarau, Schaffhausen i Zurychu. Ws potkaniach uczestniczyły władze z lokalnego samorządu gospodarczego oraz firmy branży konstrukcji stalowych.

Targi w Bazylei, Szwajcaria

Frma SINKOS wzięła udział jako wystawca w targach SWISSTECH w Bazylei. Brały tam udział renomowane firmy z całego Świata. SINKOS był jedną z trzech Polskich firm wystawiających się. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Spotkania promocyjne w Norwegii

Firma SINKOS uczestniczyła w spotkaniach biznesowych w Stavanger oraz w Bergen .W spotkaniach wzięły udział norweskie jednostki samorządowe oraz firmy z branży konstrukcji morskich. W Bergen dodatkowo odwiedziliśmy odbywające się targi Offshore.

Spotkania promocyjne w Szwajcarii

Firma SINKOS wzięła udział w spotkaniach biznesowych z klientami z branży przemysłu ochrony środowiska i przemysłu paliwowego, które odbyły się w Zurychu i w Lugano.

Targii w Norwegii PEA_MESSEN

SINKOS wziął udział w targach PEA-MESSEN w Lillestroem, koło Oslo. Targi te dotyczyły przemysłu konstrukcji stalowych i automatyki.